Anime Serbia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dragon ball, Bleach, Naruto i svi ostali anime... Za sve ljubitelje anime serija, manga, download, slobodne teme,filmovi,programi,igrice, misterije i jos puno toga na Anime Serbia forum, registrujte se da bi videli KOMPLETAN sadrzaj foruma
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 NARUTO NAITEKI KENSEI

Ići dole 
+5
Stewcha the saiyan
Son Goku Trunks Saiyan
nikolassj
Cempa SSJ 3
stefantrisic
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

NARUTO NAITEKI KENSEI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NARUTO NAITEKI KENSEI   NARUTO NAITEKI KENSEI - Page 2 I_icon_minitimePet Feb 04, 2011 12:22 am

ja bi ti pomogao ali nzm, ali ovde od drugih tesko da ces da dobijes odgovor posto forum vec pola godine ne radi , radi ali niko ne dolazi vise pa cak i ja admin prvi sam ga zapustio xexe Very Happy xD
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
Srdic




Broj poruka : 2
Anime novac : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 04.02.2011

NARUTO NAITEKI KENSEI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NARUTO NAITEKI KENSEI   NARUTO NAITEKI KENSEI - Page 2 I_icon_minitimePet Feb 04, 2011 1:41 am

ok,moram sam da se snadjem
nasao sam link,gde ti netreba HL vec sama igrica ima svoj EXE file,kaze da moze da se pika na privatnim serverima
Nazad na vrh Ići dole
Kid

Kid


Broj poruka : 6
Anime novac : 6
Reputation : 0
Datum upisa : 26.03.2011

NARUTO NAITEKI KENSEI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NARUTO NAITEKI KENSEI   NARUTO NAITEKI KENSEI - Page 2 I_icon_minitimeSub Mar 26, 2011 9:09 pm

ne radi link :S za skidanje
Nazad na vrh Ići dole
Kid

Kid


Broj poruka : 6
Anime novac : 6
Reputation : 0
Datum upisa : 26.03.2011

NARUTO NAITEKI KENSEI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NARUTO NAITEKI KENSEI   NARUTO NAITEKI KENSEI - Page 2 I_icon_minitimeNed Mar 27, 2011 12:52 am

nikolassj ::
stefantrisic ::
DA ALI KADA SKINEM I INSTALIRAM ONDA NECE KAZE NPR NNK_ACADEMY_DETAILS PLZ HELP SRBINE

moze malo vise detalja? Razz
inace ja sam skinuo sa zamunde cs new era
onda idem na desktop pa drugi klik new shortcut pa idem gde sam instalirao cs 1.6 new era pa biram
hl.exe pa napravim shortcut pa onda drugim klikom kliknem na taj shortcut pa tamo gde pise target ili directory dodam na kraju -game nnk naprimer:"C:\IGRICE\CS 1.6 New Era\hl.exe" -game nnk u mom slucaju
i onda udjem u igru itd.....
inace probaj da podesis video da je na OpenGl pa probaj na windowed mode pa probaj da ides u multiplaye pa advence pa iskljuci sve msm sve sto je na ON neka bude na OFF pogotovo sunlight ili ako nece probaj ovu krakovanu verziju od nekog tipa s youtube sto sam gledao evo ti link [You must be registered and logged in to see this link.] swe je u redu samo piratski serveri izlaze na internet kad kliknes..... jer koristis steam msm ja ne????






Brate ja sam skinuo igricu odavde [You must be registered and logged in to see this link.] preko torenta,nije ni bitno...kada sam istalirao neam mi exe fail za igricu samo ima sa unistal. A i nije mi jasno sta mislis sa ovim shotcut nraparavio sam ga,a kada stisnem desni klink nema ovo target niti directory? Imas neki link gde moze bolje d ase skine igrica....inace imam cs v42 non steam
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NARUTO NAITEKI KENSEI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NARUTO NAITEKI KENSEI   NARUTO NAITEKI KENSEI - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NARUTO NAITEKI KENSEI
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Bleach vs. Naruto
» gde skinuti Naruto Shippuden epizode
» Gde gledati Naruta Svako neka postavi sta ima i gde on gleda :D
» Da li postoji nARuto igrica
» Dragon ball VS. Naruto

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anime Serbia forum :: Naruto :: Slobodna tema o Narutu-
Skoči na: