Anime Serbia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dragon ball, Bleach, Naruto i svi ostali anime... Za sve ljubitelje anime serija, manga, download, slobodne teme,filmovi,programi,igrice, misterije i jos puno toga na Anime Serbia forum, registrujte se da bi videli KOMPLETAN sadrzaj foruma
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 AGE of MYTHOLOGY

Ići dole 
AutorPoruka
toci

toci


Broj poruka : 16
Anime novac : 39
Reputation : 1
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 28

AGE of MYTHOLOGY Empty
PočaljiNaslov: AGE of MYTHOLOGY   AGE of MYTHOLOGY I_icon_minitimePet Jul 01, 2011 12:09 pm

Legenda medju strategijama...najpotpunija igrica ikad...u ovoj igrici nikad necete
pomisliti al bi bilo dobro kad bi bilo ovog...jer to "ovo" vec postoji...po meni najbolje
upakovanih 902mb koliko zauzima ova igrica po meni mizerno za sate koje ce te provesti
za njom...imate Learn to Play kad ga odradite mozete da predjete na campaign a posle
na random map i na kraju na editor..ali najbolje od svega toga je sto je sve otkljucano od
samog pocetka nemorate igrati learn to play, mozete odmah preci na random map ili obrnuto
svih 32 campaign-a su vam otkljucana...da krenemo na pricu ove igrice...igra se radi o
Arkantos-u najpoznatijem atlantijskom vojniku...on treba da spreci kiklopa Gargarensisa i njegove sluge
da otvore vrata iz kojih bi bio pusten Kronos, bog podzemnog sveta koji bi Gargarensis-u dao
besmrtnost ali bi unistio ceo Arkantosov svet...Arkantos tokom igre srece na razne prijatelje
heroje koji mu pomazu...on pocinje iz atlantijske zemlje onda posle 10-ak "kempejnova"(campaign)
on prelazi u egipcansku oblast pa na Severne hladne zemlje a ponekad se nadje u podzemnom svetu
sve te oblasti imaju potpuno razlicitu kulturu, u svakom je nesto inovativno i novo sto ce vam
ugasiti monotoniju...u random map-u imate 9 razlicitih bogova(u titans ekspanziji 12) i modove
supermacy, deathmatch, conquest...isto mako mozete da birate mapu na kojoj cete da igrate
i na kraju Editor....razbacan ali ima sve sto treba, umetnicke duse(kao ja xD)ce puno vremena
provesti u pravljenju nekog predela pa ce ga posle slikati dugmetom Print screen ili sacuvati
u licnu arhivu Age of Mythology-a gde ce ga uzeti iz screeenshoot-ova i zalepiti na desktop
hvaleci se posle:"E komsija vidi sta sam napravio!"...Probajte...toliko od mene...
Nazad na vrh Ići dole
 
AGE of MYTHOLOGY
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anime Serbia forum :: Slobodne teme :: Igrice-
Skoči na: