Anime Serbia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dragon ball, Bleach, Naruto i svi ostali anime... Za sve ljubitelje anime serija, manga, download, slobodne teme,filmovi,programi,igrice, misterije i jos puno toga na Anime Serbia forum, registrujte se da bi videli KOMPLETAN sadrzaj foruma
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 SPORE pc

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 11:40 am

Evo jedne stvarno dobre igrice



SPORE   pc Spore-cover


Poslednji izmenio Stewcha the saiyan dana Uto Apr 13, 2010 9:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
stefantrisic

stefantrisic


Broj poruka : 348
Anime novac : 384
Reputation : 1
Datum upisa : 25.03.2010

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 4:46 pm

Auuu kako je igra luda cccccc ja sam bas dosa stigao u Space stage ali nisam do kraja
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 6:42 pm

Ma mocna je ja sam je premotao ali nista sve se ponavlja do kraja, trgujes ratujes kolonizujes planete i ostalo ali ima i novi dodatak SPORE-GALACTIC ADVENTURE za space stage gde mozes na svaku planetu da izadjes iz broda i da se setas po njima, gradovima, lovis zivotinje i svasta daje ti vise slobode to mi je jos bolje od originalnog spore
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 6:51 pm

Evo torent i za to



SPORE   pc Spore-Galactic-Adventures-2009-Front-Cover-3182


Poslednji izmenio Stewcha the saiyan dana Uto Apr 13, 2010 9:41 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
stefantrisic

stefantrisic


Broj poruka : 348
Anime novac : 384
Reputation : 1
Datum upisa : 25.03.2010

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 9:37 pm

Postoji i spore EPIC MODE
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeUto Apr 06, 2010 9:36 am

Sta je to nisam cuo sa to????
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
stefantrisic

stefantrisic


Broj poruka : 348
Anime novac : 384
Reputation : 1
Datum upisa : 25.03.2010

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeUto Apr 06, 2010 11:45 am

Pa igrao si spore i sada imas one velike koji te uvek ubiju one dzinovske to su epic i sada se neko setio da mozes da napravis da si veci od drugih kada hodas cuje se DUM DUM DUM i imas 2000 health mozda i vise i jaci ti je attack ubijes sve iz jednog udarca
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeUto Apr 06, 2010 12:21 pm

oduvek sam hteo da dostignem one velike...
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
Coa

Coa


Broj poruka : 58
Anime novac : 66
Reputation : 0
Datum upisa : 24.03.2010

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeUto Apr 06, 2010 2:58 pm

Imam galactic adventures i mnogo je mocan imas nove alatke i odela za tvoju kreaturu koja moze sada da izadje iz broda ma mnogo je mocno... Ja sam premotao ali ikad premotas mozes jos da igras da se zezas kolonizirao sam vise od pola galaksije ali nikad nisam pobedio one zle Grox vanzemaljce sto cuvaju centar galaksije sta li je tamo u centru mnogo me zanima????????????????????????????????????????????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeUto Apr 06, 2010 10:15 pm

Nisam ih ni ja pobedio mnogo jaki a i ne smetaju mi nego i mene zanima sta je tamo znam da ima one crne rupe po galaksiji i udjes u njih i ides u drugi deo galaksije brze ali mozda je u sredini konacan kraj ige ja jesam sve ono preso misije, i ostalo i napunio ono dole ali nistami nije izaslo da sam skroz premotao sigurno je centar kljuc za to
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
stefantrisic

stefantrisic


Broj poruka : 348
Anime novac : 384
Reputation : 1
Datum upisa : 25.03.2010

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeČet Apr 08, 2010 12:19 pm

Gledajte na youtube uspeju da pobede GROX a npr napravis planetu na jednom sejvu a na drugom dodjes do te planete kroz galaksije jeli moze to
Nazad na vrh Ići dole
Son Goku Trunks Saiyan

Son Goku Trunks Saiyan


Broj poruka : 423
Anime novac : 448
Reputation : 0
Datum upisa : 01.04.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeČet Apr 08, 2010 12:47 pm

Igrao sam i ja spore....mnogo dobra igrica...zanimljiva...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeČet Apr 08, 2010 1:25 pm

grox ima mnogo kolonija jedini nacin sto ja zanm da se sprijateljis sa njima ali onda te zamrze svi u galaksiji... pa moze ja na save planetu napravim imperiju i onda na drugu save planetu napravim isto imperiju i odem do druge i trgujem ratujem sa svojom kreacijom a posle kad pustim opet drugi save to se sve odrzi na njemu iako nisam tako sacuvao mnogo mocno...
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
Coa

Coa


Broj poruka : 58
Anime novac : 66
Reputation : 0
Datum upisa : 24.03.2010

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeČet Apr 08, 2010 2:34 pm

Ma moze sa jednog save posetis drugi ili planetu bolje receno... Nego ja mislim da spore moze da se igra online pa imas jednu galaksiju i tu imas druge igrace pa se sreces sa njima... probacu to pa ako moze ko zeli nek mi se pridruzi da udrzimo kreature i osvojimo galaksiju hahahahaha... Very Happy ako moze to naravno
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimePet Apr 09, 2010 9:49 pm

aaaaaaaaaa cheers cheers cheers cheers uspeo sam stiga sam do centra galaksije u spore... kucao sam sifre da ne umrem nikad i iso iso niko mi nista nije mogo i stigo sam i udjem u nju kao u one druge crne rupe sto ima u spore i ide neki film neko prica nesto i kaze mi da sa uspeo i tako to i postao sam staff og life u galaksiji i dali mi neku moc ali nema je posle nzm kako da je nadjem i to je to samo to se desi kad udjes u centar... kad sam izasao nije moglo opet da se udje i sve isto ostalo nista se nije promenilo Grox su jos tu i sve ostalo sve isto glupo sto tako uradili ... ali ipak sam stigao u centar evo slika kako to izgleda...

SPORE   pc Clip_119
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
Son Goku Trunks Saiyan

Son Goku Trunks Saiyan


Broj poruka : 423
Anime novac : 448
Reputation : 0
Datum upisa : 01.04.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeSub Apr 10, 2010 1:04 pm

brawo maticu.....swaka cast mladicu....xexexexeeexexexe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Coa

Coa


Broj poruka : 58
Anime novac : 66
Reputation : 0
Datum upisa : 24.03.2010

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeSub Apr 10, 2010 4:29 pm

Znaci to to je... Pa kako si to preso kad brze kad si skoro napisao da nemozes ja sam probao ali nemoze svud oko centra su Grox vanzemaljci i odma te ubiju , ti si koristio sifru kakve to sifre nisam znao da spore ima sifre... Napisi neku
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeSub Apr 10, 2010 8:07 pm

Pa nabavio sam sifre zato tako brzo imam ih puno ali evo stavicu samo neke bitne ali ako bas nekom budu trebale sve stavicu i njih

Tokom igre pritisnite tastere Ctrl+Shift+C da biste otvorili konzolu. Sada možete da upišete neku od ponudenih šifara, a posle toga obavezno pritisnite taster Enter kako biste to potvrdili. Da biste zatvorili konzolu, pritisnite taster Esc. Šifre koje možete uneti tokom igranja su:


addDNA - dodaje 150 DNA poena
moreMoney - povecava kolicinu novca u civilizacijskoj ili svemirskoj fazi
refillMotives - dopunjuje zdravlje i energiju i ostalo
unlockSuperWeapons - otkljucava superoružja u civilizacijskoj fazi
spaceCreate - otkljucava i puni sve kreatorske alate u svemirskoj fazi
help - popis cheatov-a i debug komandi



E skinuo sam malopre spore- galactic adventures i igra je zanimljiva mozes da setas po gradovima, planetama, trgujes, ratujes, istrazujes drevne rusevine i ostalo kao u creatur stage samo sto je sad space stage mnogo zanimljivo...
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
Son Goku Trunks Saiyan

Son Goku Trunks Saiyan


Broj poruka : 423
Anime novac : 448
Reputation : 0
Datum upisa : 01.04.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeSub Apr 10, 2010 8:34 pm

widi ti to...i spore ima sifre......ja to nisam znao.....
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeNed Apr 11, 2010 9:43 am

Pa nisam ni ja znao ima puno ovo su samo neke od njih, dok sam trazio po netu kako da stignem u centar naso sam sifre a jel ste znali da u spore ima suncev sistem i zemlja i ostale planete suncevog sistema da se nadju
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
Son Goku Trunks Saiyan

Son Goku Trunks Saiyan


Broj poruka : 423
Anime novac : 448
Reputation : 0
Datum upisa : 01.04.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeNed Apr 11, 2010 3:57 pm

da sam znao pre bilo bi super...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeNed Apr 11, 2010 5:47 pm

Son Goku Saiyan ::
da sam znao pre bilo bi super...Very Happy

pa ubaci opet i igraj
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
Son Goku Trunks Saiyan

Son Goku Trunks Saiyan


Broj poruka : 423
Anime novac : 448
Reputation : 0
Datum upisa : 01.04.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimeNed Apr 11, 2010 7:07 pm

sad neam na cd...ti si mi to donosio...Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha the saiyan
Admin
Stewcha the saiyan


Broj poruka : 644
Anime novac : 826
Reputation : 2
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimePon Apr 12, 2010 10:13 am

Pa dacu ti ako hoces i spore i spore galactic adventures
Nazad na vrh Ići dole
https://animeserbiaforum.forumsr.com
Son Goku Trunks Saiyan

Son Goku Trunks Saiyan


Broj poruka : 423
Anime novac : 448
Reputation : 0
Datum upisa : 01.04.2010
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitimePon Apr 12, 2010 12:03 pm

e moze...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SPORE   pc Empty
PočaljiNaslov: Re: SPORE pc   SPORE   pc I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SPORE pc
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anime Serbia forum :: Slobodne teme :: Igrice-
Skoči na: