Anime Serbia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dragon ball, Bleach, Naruto i svi ostali anime... Za sve ljubitelje anime serija, manga, download, slobodne teme,filmovi,programi,igrice, misterije i jos puno toga na Anime Serbia forum, registrujte se da bi videli KOMPLETAN sadrzaj foruma
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Emmm....cao svima ja sam novi clan na ovom forumu i nadam se da cemo se druziti ^^'''

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Angel-chan Namikaze

Angel-chan Namikaze


Broj poruka : 2
Anime novac : 4
Reputation : 0
Datum upisa : 17.06.2011

Emmm....cao svima ja sam novi clan na ovom forumu i nadam se da cemo se druziti ^^''' Empty
PočaljiNaslov: Emmm....cao svima ja sam novi clan na ovom forumu i nadam se da cemo se druziti ^^'''   Emmm....cao svima ja sam novi clan na ovom forumu i nadam se da cemo se druziti ^^''' I_icon_minitimeSub Jun 18, 2011 12:03 am

Ja sam kao sto bi rekli veeeliki anime fan...mada jedino DBZ nisam gledala... sve u svemu nadam se da cemo se druziti Very Happy Uzgred ovaj forum mi se dopao na prvi pogled Smile
Nazad na vrh Ići dole
Kukuri Kiryuu Kawaii

Kukuri Kiryuu Kawaii


Broj poruka : 11
Anime novac : 11
Reputation : 0
Datum upisa : 02.08.2011
Godina : 26
Lokacija : tokyo

Emmm....cao svima ja sam novi clan na ovom forumu i nadam se da cemo se druziti ^^''' Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmm....cao svima ja sam novi clan na ovom forumu i nadam se da cemo se druziti ^^'''   Emmm....cao svima ja sam novi clan na ovom forumu i nadam se da cemo se druziti ^^''' I_icon_minitimeUto Avg 02, 2011 9:37 pm

takodje^^" Smile :33
meni se dbz ne svidjv preterano.. malo mi je priglup anime-.-" ali, ukusi su razliciti :DD

volim anime tipa 11eyes, shugo chara, ao no exorcist, ustv.. WOLIM SWE TIPOVE VNIMEa <333333333
ne wolim.. OBOZaVaM
provedem preko 12 sati dnevno samo gledajuci anime Smile)
Nazad na vrh Ići dole
 
Emmm....cao svima ja sam novi clan na ovom forumu i nadam se da cemo se druziti ^^'''
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Caooooo svima na forumu
» Novi GTA V
» Novi forum......
» Pozdrav svima :)
» Pozdrav Svima ;D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anime Serbia forum :: Anime Serbia :: Upoznavanje-
Skoči na: