Anime Serbia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dragon ball, Bleach, Naruto i svi ostali anime... Za sve ljubitelje anime serija, manga, download, slobodne teme,filmovi,programi,igrice, misterije i jos puno toga na Anime Serbia forum, registrujte se da bi videli KOMPLETAN sadrzaj foruma
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ostale anime(vredne gledanja)

Ići dole 
AutorPoruka
toci

toci


Broj poruka : 16
Anime novac : 39
Reputation : 1
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 28

Ostale anime(vredne gledanja) Empty
PočaljiNaslov: Ostale anime(vredne gledanja)   Ostale anime(vredne gledanja) I_icon_minitimeUto Jun 14, 2011 7:55 pm

gledajuci sekciju "ostale mange" primetio sa da osim bleach-a DBZ-a i Naruto-a
niko nista ne gleda osim pokemona...xD...to je jadno jer postoji jos mnogo anima
cije su epizode odgledane mnogo vise puta nego nekoliko epizodi "popularnih" mangi zajedno
jedna od tih mangi koja sigurno zasluzuje vasu paznju je
- Hellsing - to je pricha o organizaciji Helsing koja se bori protiv vampira
sada cete sigurno reci da je to "izvetrela" tema koju su i vrapci zapamtili
ali nije tako....pricha se vrti oko unapredjenog vampira koji se zove Alucard
(unazad se cita Dracula sto je veoma zanimljivo)i on dolazi u dilemu da li da
ubije vampira ali uz to i neduzno bice (policajku Viktoriju riba sa velikim sisama)on odlucuje da to ipak
uradi a da je posle pucnja ugrize i pretvori je u vampira...tu se radnja zahuhtava necu da vam otkrivam dalje
samo cu vam reci da je to anima puna mocnih likova...oruzja, pucnjave, scena...
- One piece - moja omiljena manga kada sam imao 5 godina ali verujte mi na rech..za sve uzraste je
pricha se radi o malom decaku Lufi-u koji zeli da postane kralj gusara..kada je pojeo jedno od devil's fruit-a
(inache ima nzm tacno ali 10-ak devils fruitova i svaka ima zasebnu moc)dobija moc da mi pusi celu noc..xD
izvinjavam se..malo humora nije na odmet..i on tako dobija mocda je rastegljiv polako skuplja posadu i bije
se sa negativcima...
- Shaman King - i ovo sam nekad obozavao...pricha o mladom Yo-u koji mora postati kralj shamana ali ga ceka
dug i tezak put izazova....sta reci...pogledajte.
Nazad na vrh Ići dole
 
Ostale anime(vredne gledanja)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pozdrav za sve anime fanove
» HELP ZA SAJT DOWNLOAD ANIME
» ANIME,IGRE,FILMOVI
» Pravila Anime Serbia foruma
» Anime i manga stil crtanja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anime Serbia forum :: Ostale anime serije :: Ostale anime serije-
Skoči na: