Anime Serbia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dragon ball, Bleach, Naruto i svi ostali anime... Za sve ljubitelje anime serija, manga, download, slobodne teme,filmovi,programi,igrice, misterije i jos puno toga na Anime Serbia forum, registrujte se da bi videli KOMPLETAN sadrzaj foruma
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najbolje igrice u ISTORIJI!!!

Ići dole 
AutorPoruka
toci

toci


Broj poruka : 16
Anime novac : 39
Reputation : 1
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 28

Najbolje igrice u ISTORIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Najbolje igrice u ISTORIJI!!!   Najbolje igrice u ISTORIJI!!! I_icon_minitimePon Jun 13, 2011 1:12 pm

hmmm...evo nekih igrica koje su po meni najmocnije i najzaraznije igrice ikad...

-GTA:San Andreas...kad sam prvi put dobio igricu igrao sam je sest sati bez prestanka...a kad sam je dobio drugi put 9 sati...xD...valjda sam je bolje shvatao....za jedan dan sam presao los santos i ono brdiste

-Counter Strike 1.6... mo mnogima najzaraznija i najbolja igrica ikad osmisljena koja se i dan danas igra i to vise nego i neki novi hitovi....

-Trackmania Nations...najjaca "formula" mozes da pravis staze skaces sa visina vozis brzo....a najbolje od svega sto nemoze da ti se razlupa formula....urnebesno osmisljene i mastovite mape skoro nemoguce za prelazenje...odlicno izbalansirane tezine i beginer advaced i pro modu....

-Need for speed:Most Wanted...cuveni blacklist #15 najbolja trkacka igrica ikad odlichni modeli automobila neverovatno puno opcija za tuning kola gde vasa masta moze doci do izrazaja....puno modova za trke-lap,circuit,sprite,drag....i jos mnogo ali postoji i chalenge series gde se moete juriti sa policijom....davno sam igrao igricu imao sam11 godina ali secam se da sam career mod zasvrsio 99% i da sam presao 39 chlange series i da 40-ti nisam mogao

-GUN:o ovoj igrici ne treba puno da se prica...najmocnija prica i misije ikad osmisljene steta samo sto ima malo misija.....

pa da cujem vasa misljenja o ovim igricama...i ako se setite predlozite neku igricu
Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolje igrice u ISTORIJI!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anime Serbia forum :: Slobodne teme :: Igrice-
Skoči na: